Večery s filozofiou v Banskej Bystrici – “Všetky školy by mali byť umelecké”. Umenie v živote a umenie v škole.
utorok, 26.5.2026.
/ 17:00
Záhrada – Centrum nezávislej kultúry

Večery s filozofiou v Banskej Bystrici
diskusia Katedry filozofie FF UMB

Diskusia s umelcami a pedagógmi z rôznych typov škôl o tom, čo je, načo nám je a prečo na všetkých školách chýba umenie. Pozvanie do diskusie prijali: Miroslav Brooš , Dana Iliašová Mazalová a Marianna Mlynarčíková. Diskusiu moderuje Michal Šedík.