Detail akcie
TELEVIANOCE [premeny a výzvy]
Dátum 22. 12. 2021
Čas 18:00
Miesto tootoot.tv

Bol to opäť zvláštny rok. Z každej strany… Svetový pohyb je nezastaviteľný, všetko prechádza zmenou, vnútornou aj vonkajšou, a my spravíme najlepšie, ak sa na tieto zmeny pripravíme a naučíme sa na ne reagovať v zmierlivom a tvorivom duchu.
Tentokrát sme sa rozhodli znova využiť príležitosť a z lockdownovej núdze spraviť cnosť.
Namiesto sedenia pred telkou sme pre vás pripravili jedinečnú reláciu TELEVIANOCE a s ňou všetko, čo k dobrej retro nálade patrí: moderátora, predpoveď počasia, dobré recepty, rady do domácnosti, príprava darčekov, vianočné koledy či tradície.
Ponúkneme vám online stream z toho najlepšieho, čo sme odvysielali či zažili za posledný rok - cez videá, fotky a živé vstupy zo štúdia Záhrada. V dobrej nálade a rozvoňanej atmosfére pobilancujeme čo rok dal, čo rok vzal a čo ten ďalší prinesie.
V neposlednom rade by sme radi vyjadrili vďaku všetkým našim priaznivcom, donorom a partnerom, ktorí naše snaženie podporujú a spolu s nami veria, že budúci rok bude už dobre… Podmienky pre živé stretávanie a zážitky nám budú opäť dopriate a my vám budeme môcť naďalej prinášať inšpiratívne umelecké kúsky z každého žánru, rozprávať sa a spoločne zamýšľať nad témami, ktoré “pália” či hýbu dnešným svetom - miestnym i vzdialeným.

Vidíme sa v telepriestore :)