Detail akcie
Vianočný trh v Záhrade
Dátum 4. 12. 2022
Čas 10:00
Miesto Záhrada - Centrum nezávislej kultúry

Pozývame Vás opäť na TRH v ZÁHRADE!

Ten zimný, predvianočný, sa uskutoční v nedeľu 4.12. 2022 v Záhrade – CNK v Banskej Bystrici v tradičnom čase od 10:00 do 18:00.

Trh v Záhrade je venovaný originálnym nápadom a výrobkom malých i zabehnutých slovenských hand-made a design výrobcov.

Trh sa bude konať v interiéri Záhrady, na čo všetko sa môžete tešiť, doplníme postupne, zatiaľ otvárame registráciu pre predajcov.

Informácie k registrácii - ak chcete prísť na náš trh prezentovať vaše výrobky: Registrovať sa môžete do 15.11.2022.
 

Sme limitovaní počtom miest, teda následne urobíme selekciu a výsledky (či sme vás na tento trh vybrali alebo nie) vám dáme vedieť mailom do 20.11.2022.

Registrácie prosím posielajte na náš e-mail trhvzahrade@gmail.com.

Napíšte nám vaše meno, mesto kde žijete a odkiaľ prídete, opíšte vaše produkty, určite pripojte foto vašich výrobkov a ak máte tak aj webovú stránku, telefonický kontakt na vás a či ste sa už nášho trhu zúčastnili alebo nie (ako predajca alebo ako návštevník). Všetko prosím vypíšte aj v prípade, že ste sa už registrovali na niektorí z predošlých trhov. 

Napíšte tiež koľko miesta by ste si priali (budeme sa snažiť vyhovieť), jedno predajné miesto je pol veľkého stola, cca 1x1m. V prípade, že si chcete doniesť stojan, potrebujeme o tom vopred vedieť, stojan totiž tiež zaberie jedno ďalšie miesto.


 

Pár dôležitých info k trhu:

Trh sa bude konať v interiéri Záhrady-CNK v Banskej Bystrici (Námestie SNP 16), do Záhrady sa žiaľ nedá prísť autom, najbližšie parkovanie je na Striebornom námestí.

Priestor pre jedného predajcu je cca 1x1m (pol veľkého stola – zabezpečujeme my) – po individuálnej dohode je možné priestor upraviť, resp. dostať celý stôl, t.j. dve predajné miesta. Celkový počet predajných miest na našom trhu je 30.

Poplatok za účasť na trhu je 10€ za jedno predajné miesto, 5€ za miesto pre štender alebo iný stojan, plus 5% z tržby na konci dňa.

Na trhu sa používajú darcovské kupóny, ktoré sa menia v kurze 1:1, neplatí sa peniazmi.

Pekné dni všetkým :)