Detail akcie
Peter Kováčik: „Nakrúcanie mobilom“ Vol. II
Dátum 16. 2. 2023
Čas 17:00
Miesto Záhrada - Centrum nezávislej kultúry

workshop video tvorby mobilom 

Na druhom workshope na tému nakrúcanie mobilom si vyskúšame rôzne pomôcky, ktoré by sme mohli využiť pri nakrúcaní. Naučíme sa niečo o strihovej skladbe. Ukážeme si, ako jednoducho postrihať video v mobilnom telefóne. Nakrútime a sfinalizujeme si krátku scénku na tému prenasledovanie.

Peter Kováčik začal s prácou pre televízie v roku 2001 ako strihač, neskôr študoval dokumentárnu tvorbu na VŠMU. Pracoval v televíziách TA3, TV JOJ, MARKÍZA aj RTVS a od roku 2019 učí na Súkromnej škole umeleckého priemyslu filmovej v Košiciach. Okrem televíznych projektov sa venuje aj svojim autorským filmom.

Viac o lektorovi: https://www.filmdock.sk/o-mne-about-me

 

Воркшоп зйомки на мобільний телефон 

На другому воркшопі на тему зйомки на мобільний телефон ми спробуємо різні інструменти, які можна використовувати для зйомок. Дізнаємося трохи про монтаж. Покажемо, як легко змонтувати відео на телефоні. Ви знімете і закінчите коротку сцену на тему переслідування.

 

Podujatie v rámci programu Aktívna komunita - Digitálne zručnosti podporila Nadácia Orange. Podujatie sa uskutoční vrámci projektu Let's come together programu Erasmus+.