Detail akcie
Vianočný Trh v Záhrade
Dátum 10. 12. 2023
Čas 10:00
Miesto Záhrada - Centrum nezávislej kultúry

Ahojte priatelia,

čo nevidieť sú tu opäť Vianoce a teda aj Trh v Záhrade, kde budete môcť popiť teplé drinky s kamošmi, poobdivovať šikovnosť a prácu umelcov, tvorcov, bylinkárov.. a samozrejme nakúpiť tie naj darčeky.. handmade a origoš!

Zimný Vianočný Trh sme naplánovali na nedeľu 10.12. 2023, ako obvykle v čase od 10 do 18h, konať sa bude v interiéri CNK Záhrada

Na Vianočnom Trhu v Záhrade si doprajeme pestrú škálu skvelých vecí :)

.. tešiť sa môžete na bylinkové a ovocné sirupy, čajové zmesy, maceráty, esenciálne oleje, prírodné mydlá a tuhé šampóny, zdravú domácu granolu, ukrajinské koláče, sladké aj slané, bystrické koláčiky tentokrát aj bezlepkové a veganské, brošne, šperky, strieborné, smaltované, keramické, prírodné kamenné, okrasnú aj úžitkovú keramiku a porcelán od lokálnych výtvarníkov, vlnené a šité hračky a iné rozkošnosti pre deti, vianočné dekorácie, kvetinové a bylinné vence, izbové kvetiny, kvetináče, špeciálne výživy a substráty, kožené doplnky, tašky, obaly, náramky, harnessy, a samozrejme oblečko, slowfashion, ecoprint, mountain print, rôzne designové projekty a značky.. vážne kopec vecí, na ktoré sa oplatí prísť pozrieť, podporiť a potešiť seba aj iných :)

otvorená bude samozrejme kaviareň, výborná kávička, limonády, horúce čokolády, čajíky.. milí barmani.. tešíme sa na vás :)

tešte sa aj vy na dovtedy krásne zimné dni

najbližšie dni pridáme aj foto teaser a zoznam predajcov nech ste v obraze :)