Loading Udalosti

Andrej ŠEBAN TRIO TOUR 2017 – Život je krásny II.

andrej-seban-trio-tour-2017

Po minuloročnom úspechu turné Andrej Šeban Trio s Jánom Fabrickým a Michalom Šelepom bude život krásny aj počas hudobnej jesene 2017.

Skupina sa v druhej polovici novembra predstaví na 9 pódiách. Aktuálny koncertný program obsahuje úplne nové skladby ako aj Andrejove najznámejšie pesničky v upravených aranžmánoch. Tradične nebude chýbať priestor na improvizáciu a hudobné prekvapenia. Príďte si spolu s nami užiť tento neopakovateľný zážitok.

Aktuálna zostava Andrej Šeban Trio:
Ján Fabrický
Bubeník zakázanej skupiny Nervy a neskôr Demikátu, ktorý dlhodobo a úspešne pôsobí na medzinárodnej scéne. Ján Fabrický v roku 1989 odišiel do Švajčiarska, aby v roku 1994 absolvoval prestížnu školu MIT v Los Angeles, kde pôsobil do roku 2002. Následne sa vrátil do Švajčiarska a na Vysokej škole umení v Berne pôsobí ako docent hry na bicie nástroje (odbor JAZZ). Stále je aktívny ako štúdiový a koncertný hudobník.

Michal Šelep
Basgitarista mladej generácie, ktorá strávila veľkú časť svojho detstva vo virtuálnom priestore, vďaka čomu sa z neho v rodnej Spišskej Belej stal samorast každodenne obklopený hudobníkmi ako Marcus Miller alebo Victor Wooten. Po prvých rokoch bez učiteľa študoval v rokoch 2011 -2014 basgitaru u Anthonyho Wellingtona – na diaľku cez internet a počas dvoch 4-mesačných pobytov v USA. V roku 2014 sa stal jediným účastníkom štipendijného programu Compito by Fodera na kurz Victora Wootena – Bass/Nature Camp, kde trávil čas štúdiom hudby pod vedením velikánov ako Victor Wooten, Steve Bailey, Chuck Rainey, JD Blair, Futureman, Stu Ham a ďalších. V súčasnosti žije v Bratislave, pôsobí v rôznych hudobných
projektoch.

Predpredaj na www.andrejseban.com

28 november
utorok, 08:00 pm - 10:00 pm

Detaily

  • Začiatok:
    28. novembra, 08:00 pm
  • Koniec:
    28. novembra, 10:00 pm
  • Vstupné:
    10€
  • Kategória: