Nahrávam Udalosti

[Medicína v obývačke]: Trošku iná psychoterapia – konštelácie a emočný kód

populárno-náučná diskusia s odborníkmi

hostia: Terézia Béresová a Milan Libiak
moderuje: MUDr. Katarína Belicová

V prvom jesennom vydaní obľúbeného diskusného formátu sa budeme venovať iným než klasickým prístupom k liečeniu ľudskej duše a tela. Bude nás zaujímať celostný pohľad na zdravie a život človeka. Jedným z nich sú aj rodinné a systemické konštelácie.
Všeobecne sú konštelácie metódou, ktorá pomáha získať náhľad a uviesť do systému harmóniu – či už pod systémom rozumieme rodinu, firmu, akúkoľvek inú skupinu ľudí, partnerský vzťah, vlastný organizmus človeka, jednotlivé ľudské telá alebo vnútorné aspekty duše. Používa sa ako nástroj osobného rozvoja a tiež ako poradenská a čiastočne aj terapeutická metóda.
Okrem tohto, pre verejnosť známejšieho, prístupu si objasníme postupy a benefity pri práci s tzv. emočným kódom. Vysvetlíme si rozdiel medzi klasickým psychoterapeutom a facilitátorom, ako aj pre koho je alternatívna psychoterapia určená. Dozvieme sa viac o tom, akú rolu zohrávajú pri riešení fyzických a psychických problémov emócie, a akým spôsobom sa pri týchto prístupoch k zdraviu dosahujú citeľné a viditeľné výsledky.

Diskusným večerom bude sprevádzať MUDr. Katarína Belicová v rozhovore s Teréziou Béresovou a Milanom Libiakom.

Pred diskusiou o 18.00 prebehne ukážka konštelácií pre vybraných dobrovoľníkov.

19 september
streda, 07:00 pm - 09:00 pm

Detaily

  • Začiatok:
    19. septembra, 07:00 pm
  • Koniec:
    19. septembra, 09:00 pm
  • Kategória:
  • Miesto konania:
    sála Z1

Podujatia kultúrneho centra z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.