Loading Udalosti

Panáčik

panacik

S dekadentným nádychom, výraznými vokálmi, elektronickými aj živými aranžmánmi a cez netradičné videá si získava Panáčik čoraz viac priaznivcov. Ešte nevšednejšie sú jeho vystúpenia.

Experiment nie je to správne slovo. Jasná vízia a každodenná závislosť. To je Panáčik. Enfant terrible. Musíš to zažiť, aby si to miloval. Teatrálnejší, bizarnejší a romantickejší než kedykoľvek predtým. Panáčik, orchester a jeho tanečno-dramatická kapela v ženskom zložení. Trieštivé harmónie a absolútna logika.

Hudobný skladateľ, vizuálny tvorca a interpret Tomáš Moravanský, ktorý vystupuje pod pseudonymom „Panáčik“, tvorí na poli súčasnej vážnej hudby, kontrastujúcej s mozaikami populárnych hudobných štýlov a ich kompozičných postupov. V priebehu svojej tvorby vytvoril 21 nahrávok a kompozícií, ktoré boli uvedené publiku na Slovensku, rovnako ako aj v Česku či Poľsku. Album Záhrada (2012) bol nominovaný na Radio_head Awards v štyroch hlavných kategóriách a prezentovaný na festivale Pohoda. Dostal skvelé hodnotenie aj od Virtualfestivals a český Musicserver ho zaradil medzi 20 najlepších zahraničných počinov. Albumy Mrakodrap (2013) a Postmoderna (2014) boli koncertne uvedené na Slovensku i v zahraničí.

19 október
štvrtok, 07:00 pm - 10:00 pm

Detaily

  • Začiatok:
    19. októbra, 07:00 pm
  • Koniec:
    19. októbra, 10:00 pm
  • Vstupné:
    3€ – 5€
  • Kategória: