Nahrávam Udalosti

The primitives :Three of a kind

Pouličná pohybová performance pre troch mužov v strednom veku. Počas trvania tejto show nikto nevie, čo sa stane, ani diváci, ani títo traja páni. Performance nie je príbehom, nedá sa odčítať čo títo traja podivíni idú robiť. Môžeme mať iba domnienky. Ušli z nejakej kancelárie? Zabudli sa v čase? Neustále sa obsesívne držia, ako keby boli k sebe pripútaní roky. Dostávajú sa do vyčerpania a frustrácie, nie je možné pokračovať. Trio sa rozpadá. Toto oddelenie im umožnňuje stretnutie s divákmi, ktorí sa stávajú postavami, pevnosťami, hrozbami, známosťami, alebo podporou. Nájdu cestu von?

Traja muži stredného veku majú čo dodať.

Ale nevedia sa rozpamätať … Čo? … ani kde? … ani komu?

Stratení a zmätení, poskakujú, tancujú, behajú a padajú, držia sa jeden druhého aby nespadli,  zúfalo sa snažia dosiahnuť svoj zabudnutý cieľ.

Three of a Kind je absurdne komické dielo pohybového divadla, ktoré je hravé, emocionálne a úplne spontánne.Je to svet, kde žiadne dve predstavenia nie sú stále rovnaké, každé z nich sa inštinktívne rozvíja v tej chvíli, v tomto priestore.Ak je jedna vec istá,tak je to to, že je možné čokoľvek a jediným pravidlom je, že neexistujú žiadne pravidlá.

Tri z druhu – jeden veľký surrealistický “joyride”.

Predstavenie bude uvedené o 16.00hod. na Nám. SNP /podbránie Národnej ulice/ a o 19.30 v KC Záhrada v záhradnom parku.

 

05 september
štvrtok, 07:30 pm - 08:30 pm

Detaily

  • Začiatok:
    05. septembra, 07:30 pm
  • Koniec:
    05. septembra, 08:30 pm
  • Kategória:
  • Miesto konania:
    záhradný park

Podujatia kultúrneho centra z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.