Na vašej bezpečnosti nám záleží!

MILÉ NAŠE ZÁHRADNÉ OSADENSTVO!

 

Letná sezóna je v plnom prúde a my sa tešíme, že krásne letné dni a večery hodláte stráviť v našom záhradnom parku. Veľmi si vážime vašu prítomnosť a snažíme sa urobiť všetko pre to, aby ste sa u nás cítili slobodne, no zároveň bezpečne. Keďže sme vo verejnom priestore, stane sa, že sa u nás raz za čas objavia aj neželané situácie, ktoré môžu pocit bezpečia narušiť. Preto vás v takýchto momentoch vyzývame na súčinnosť - ak si všimnete, že sa v Záhrade niečo takéto deje, nebojte sa nám o tom povedať! 

 

AK STE SVEDKOM NEJAKEJ NEPRÍJEMNEJ SITUÁCIE, NERIEŠTE JU SAMI A BEZ VÁHANIA OSLOVTE NÁŠ PERSONÁL, KTORÝ VIE, AKÉ KROKY PRE ZACHOVANIE BEZPEČIA PODNIKNÚŤ.

 

V našom záhradnom parku sa nachádzajú okrem ovocných stromov, komunitnej záhradky a fontány aj mnohé umelecké objekty a architektonické pamiatky. Aby sa zamedzilo ich prípadnému poškodzovaniu, sú vo vonkajšom priestore (ale aj vo vnútri) umiestnené viaceré bezpečnostné systémy. Ak by ste si počas vašej návštevy Záhrady všimli, že niekto poškodzuje majetok umiestnený v pamiatkovej zóne, prípadne nájdete niečo, na čom by ste sa mohli vy, vaše deti či domáci miláčikovia zraniť (rozbité sklo a pod.), tiež neváhajte a dajte o tom vedieť nášmu personálu.

 

Záhrada CNK je oázou pre nás všetkých. Miesto slobodnej tvorby, relaxu, kultúrneho vyžitia, priateľských stretnutí a mnohého iného. Vážime si, že nám fandíte a vkladáte do nás vašu dôveru. Veríme, že sa u nás aj naďalej budete cítiť príjemne a hlavne bezpečne!

 

Napokon, aj v letných mesiacoch sa u nás máte na čo tešiť! Čakajú nás prvé outdoorové koncerty, rôzne festivaly a oveľa, oveľa viac! Tešíme sa na vašu návštevu :)

 

Tím Záhrady CNK