Detail akcie
TRH v ZÁHRADE
Dátum 24. 7. 2022
Čas 10:00
Miesto Záhrada - Centrum nezávislej kultúry

Pozývame Vás na TRH v ZÁHRADE!

Po pandemickej pauze sa vraciame s letnou verziou TRHu V ZÁHRADE. Uskutoční sa v nedeľu 24.7.2022 v priestoroch Záhrady – CNK v Banskej Bystrici v tradičnom čase od 10:00 do 18:00.

Trh v Záhrade je venovaný originálnym nápadom a výrobkom malých aj už zabehnutých slovenských hand-made a design výrobcov.

Za slnečného počasia (ale aj ak bude iba pod mrakom) bude trh hlavne v exteriéri Záhrady, len časť stánkov v interiéri, a to jedlých a kvetinových.

Na čo sa môžete tešiť?

Na júlovom Trhu v Záhrade nájdete viaceré značky s textilnou tvorbou, oblečenie detské aj pre dospelých, slow fashion, zero waste, eko materiály, ľanové oblečko, dizajnérske doplnky.. pre deti tiež šité hračky, vankúšiky, dečky… smaltované autorské šperky, keramiku úžitkovú aj dekoračnú, šperky prírodné, dekorácie z dreva a zo skla... drevený riad, kvetinové teráriá, substráty aj kvetiny na adopciu, vážne pestrý výber koláčov a tiež chutnú a zdravú banskobystrickú granolu.

Samozrejme bude celý deň otvorená Záhradná kaviareň, teda okrem koláčov a nákupu skvelých vecí si môžete prísť vypiť kávu, pivo, limonádu a pokecať s kamošmi.

Vidíme sa v nedeľu! Majte sa dovtedy skvelo :)