Detail akcie
TRH v ZÁHRADE
Dátum 24. 7. 2022
Čas 10:00
Miesto Záhrada - Centrum nezávislej kultúry

Pozývame Vás na TRH v ZÁHRADE!

Po pandemickej pauze sa vraciame s letnou verziou handmade TRHu V ZÁHRADE. Uskutoční sa v nedeľu 24.7.2022 v priestoroch Záhrady – CNK v Banskej Bystrici v tradičnom čase od 10:00 do 18:00.
 

Dnešným dňom otvárame registráciu. Registrovať sa môžete do 20.6.2022.
 

Sme limitovaní počtom miest, teda následne urobíme selekciu a výsledky (či sme vás na tento trh vybrali alebo nie) vám dáme vedieť mailom do 30.6.2022.


 

Registrácie prosím posielajte na náš e-mail:  trhvzahrade@gmail.com 

 

Napíšte nám vaše meno, mesto kde žijete a odkiaľ prídete, opíšte vaše produkty, určite pripojte foto vašich výrobkov a ak máte tak aj webovú stránku, telefonický kontakt na vás a či ste sa už nášho trhu zúčastnili alebo nie (ako predajca alebo ako návštevník). Všetko prosím vypíšte aj v prípade, že ste sa už registrovali na niektorí z predošlých trhov. 

Napíšte tiež koľko miesta by ste si priali (budeme sa snažiť vyhovieť), jedno predajné miesto je pol veľkého stola, cca 1x1m. V prípade, že si chcete doniesť stojan, potrebujeme o tom vopred vedieť, stojan totiž tiež zaberie jedno ďalšie miesto.


 

Pár dôležitých info k trhu:

Trh sa bude konať podľa počasia v exteriéri alebo interiéri Záhrady-CNK v Banskej Bystrici (Námestie SNP 16), do Záhrady sa žiaľ nedá prísť autom, najbližšie parkovanie je na Striebornom námestí.

Priestor pre jedného predajcu je cca 1x1m (pol veľkého stola – zabezpečujeme my) – po individuálnej dohode je možné priestor upraviť, resp. dostať celý stôl, t.j. dve predajné miesta. Celkový počet predajných miest na našom trhu je 30.

Poplatok za účasť na trhu je 10€ za jedno predajné miesto, plus 5% z tržby na konci dňa.