Detail akcie
Teplá polievka vol.3 featuring Q talk
Dátum 24. 5. 2023
Čas 16:00
Miesto Záhrada - Centrum nezávislej kultúry

Čo si navaríš, to budeš mať! A LGBTI+ komunita je na tom rovnako. Pozývame každého kto je kvír, zvedavý, či priateľský, aby si s nami prišiel navariť čo najdelikátnejšiu kvír polievku. Poďme zdieľať, aký priestor, diskusia, informácie, či eventy by pridali stredoslovenskej polievke čo najlepšiu chuť.

Či už ponúkate postrehy, otázky, alebo odpovede, teplá polievka je otvorená vašim chutiam. Čo patrí do teplej polievky? Príďte nám povedať.

 

Tentokrát po delikátnej polievke premostíme na nový diskusný formát - Q talk!

Ak ste už unavení z bežných talkshow, vstúpte do sveta Q talk! Vyhľadávame tých  najzaujímavejších hostí a hosťky a necháme ich vyspovedať našou dvojicou drag queens - Jasmine a Chantall. Sľubujeme vám večery plné humoru, príbehov, nových informácií a príležitostí k spontánnemu smiechu.

 

Q talk vol.1 - IVINITTY

Čo sa stane, keď sa spoja sex positivity, body positivity, burlesque a OnlyFans? Zistite to s nami na najnovšom Q talk show, kde vyspovedáme špičkových hostí a hosťky a ich životné príbehy. Prvou hosťkou bude Ivinitty - burlesque performerka s bohatými skúsenosťami v oblasti sexuálnej slobody a tvorby obsahu na OnlyFans. Bude to rozhovor, ktorý vám rozšíri obzory a prinesie vám nezvyčajné pohľady na svet burlesque. Prineste si popcorn a pripravte sa na zábavu s našimi hostiteľkami - duo drag queens Jasmine & Chantall. 

 

Neváhajte a príďte! Pri delikátnej polievka sa stretneme o 16:00 a o 18:00 sa tešíme na ešte delikátnejší Q talk!