Detail akcie
Teplá polievka #7
Dátum 30. 9. 2023
Čas 16:00
Miesto Záhrada - Centrum nezávislej kultúry

komunitné stretnutie pre všetkých, čo majú chuť spoločne zdieľať priestor, informácie a priateľské recepty na kvír polievky budúcnosti

Čo si navaríš, to budeš mať! A LGBTI+ komunita je na tom rovnako. V sobotu podvečer pozývame každého kto je kvír, zvedavý, či priateľský, aby si s nami prišiel navariť čo najdelikátnejšiu kvír polievku. Poďme zdieľať, aký priestor, diskusia, informácie, či eventy by pridali stredoslovenskej polievke čo najlepšiu chuť.

Či už ponúkate postrehy, otázky, alebo odpovede, teplá polievka je otvorená vašim chutiam. Čo patrí do teplej polievky? Príďte nám povedať.

Čo je teplá polievka?

Teplá polievka je iniciatíva zrodená z túžby rozšíriť, stmeliť a zdieľať pocit komunity a priateľstva. Našou ambíciou je vytvárať bezpečný, rešpektujúci priestor pre stretnutia „na živo“, zdieľanie skúseností, informácií a podnecovať k vzájomnej pomoci aktivizácií komunity.

 

Podujatie z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Realizované s finančnou podporou Ministerstva spravodlivosti SR v rámci dotačného programu na presadzovanie, podporu a ochranu ľudských práv a slobôd a na predchádzanie všetkým formám diskriminácie, rasizmu, xenofóbie, antisemitizmu a ostatným prejavom intolerancie. Za obsah tohto dokumentu výlučne zodpovedá Záhrada - Centrum nezávislej kultúry, n.o.